26.04.2022

Uprawa warzyw kapustnych nie należy do łatwych. Mają wysokie wymagania glebowe oraz pokarmowe, dlatego należy zadbać o odpowiednio zbilansowane nawożenie aby osiągnąć wysokiej jakości towar. Niełatwa jest też kwestia ochrony. Główny problem stanowią liczne szkodniki jak śmietka kapuściana, mączliki czy gąsienice motyli, a stale kurcząca się lista dozwolonych środków, nie ułatwia tego zagadnienia. Na co zwrócić uwagę przy układaniu programów ochrony
i nawożenia? O tym powiemy podczas webinaru, poświęconemu kapuście oraz innym gatunkom, należącym do tej rodziny.

 

NOWOŚĆ  Konkurs dla uczestników konferencji – do wygrania atrakcyjne nagrody! 

Program

20:00 – Rozpoczęcie Konferencji Online

1

Czysta plantacja od samego początku.

Walka z groźnymi szkodnikami (gąsienice motyli, mączliki).

Karolina Jazic

2

Śmietka kapuściana – jak z nią walczyć?

Marek Dąbrowski – Doradca z firmy FMC 

3

Nienawozowe źródła azotu.

Stymulowanie jakości warzyw kapustnych.

Iwona Polewska – Jankowiak 

Prelegenci

Karolina Jazic

Techniczny Manager Upraw
Agrosimex

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, doświadczony specjalista z zakresu ochrony upraw, a szczególnie ziemniaków i warzyw. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na wieloletnim prowadzeniu badań poletkowych nad skutecznością i selektywnością środków ochrony roślin a także prowadząc doradztwo w zakresie układania programów ochrony roślin.

Iwona Polewska- Jankowiak

Zastępca dyrektora działu nawozów
Agrosimex

W firmie Agrosimex od 16 lat. Absolwentka SGGW. Autor publikacji branżowych, autorskich programów nawożenia upraw rolniczych, sadowniczych i warzyw oraz programów fertygacyjnych. Zaangażowana w rozwój segmentu rolniczego poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Marek Dąbrowski

Doradca z firmy FMC

Uwaga Konkurs!

Podczas każdej konferencji masz możliwość wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć jak najszybciej na 2-3 pytania konkursowe podczas wydarzenia, a wygrasz cenne nagrody! Liczy się czas i poprawna odpowiedź! Do wygrania wysokiej jakości nawozy dolistne gamy ASX oraz gadżety.
Rozstrzygnięcie na żywo po każdym wydarzeniu – Sprawdź się i wygraj !

Zgłoś udział

Zapisz się już teraz i weź udział w konferencji

Administratorem danych osobowych jest Agrosimex sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w związku z rejestracją na konferencję oraz ogłoszeniem wyników podczas konferencji. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i prawach, jak również o zasadach wykorzystania wizerunku uczestników konferencji dostępne jest w: Zasady ochrony danych i wykorzystania wizerunku

Sponsor główny

Sponsorzy

Partnerzy Medialni

Parnerzy Merytoryczni