Aktualne trendy, rozwiązania, wyzwania w rolnictwie w 2024 r.

Zdobądź aktualną wiedzę w ramach dedykowanego cyklu "Wiedza Plonuje" dla Rolników.

Jak radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed rolnikami dzisiejsza zmieniająca się klimatycznie rzeczywistość?  Czy chcesz dowiedzieć się, jak poprawić żyzność gleby, zwiększyć plony i optymalizować koszty produkcji w swoim gospodarstwie? Jeśli tak, to nasz cykl konferencji rolnych jest właśnie dla Ciebie!
Bądź z nami na wszystkich konferencjach online. Zapisz się na pełny cykl za darmo.

Zarejestruj się RAZ na wszystkie konferencje rolnicze ONLINE w tym sezonie.

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram wydarzeń online.

Podczas każdej konferencji masz szansę wygrać wartościowe nagrody

Słuchaj uważnie wystąpień prelegentów i odpowiedz poprawnie na pytania.

Do wygrania:

1 miejsce – 3 x ASX TYTAN 1l  i  4xASX 1kg Complex

2-5 miejsce – 1 x ASX TYTAN 1l  i  1xASX Complex 1kg

Praktyczna wiedza na sezon 2024

Zdobądź aktualną wiedzę w ramach dedykowanego cyklu "Wiedza Plonuje" dla Rolników od naszych ekspertów.

dr hab. Marta Damszel
UWM (Uniwersytet Warmińsko Mazurski)
Karol Szmagliński
Menedżer produktu - zboża jare i ozime, Agrosimex
Iwona Janda-Malina
Menedżer Produktu Działu Nawozy, Agrosimex
Robert Chrzanowski
Techniczny Manager Upraw, Agrosimex
Krzysztof Zachaj
Dyrektor Działu Nawozów, Agrosimex
Karolina Felczak-Konarska
Dyrektor Placówki Badawczej oraz Laboratorium Fertico

Bezpłatna rejestracja

Zapisz się już teraz i weź wszystkich konferencjach online dotyczących rolnictwa

Zapoznaj się z  Polityką prywatności

Partnerzy

Partner merytoryczny

Współpraca medialna

dr hab. Marta Damszel

UWM (Uniwersytet Warmińsko Mazurski)

Pracuje w Katedrze Entomologii, Fitopatologii i Diagnostyki Molekularnej na Wydziale Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest fitopatologiem, więc głównie prowadzi zajęcia z przedmiotu fitopatologia leśna. W czasie wolnym uwielbia góry i wędrówki takimi łatwymi szlakami. W związku z tym, że mocno wdrożyła się w leśnictwo, ten las też jest jej pasją. Każdą wolną chwilę spędza na spacerach w lesie.

Karol Szmagliński

Menedżer produktu – zboża jare i ozime, Agrosimex

Specjalizuje się w doborze odmian zbóż oraz innych gatunków roślin rolniczych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach hodowlanych i nasiennych pozwala precyzyjnie dobierać odmiany oraz wskazywać rozwiązania umożliwiające osiąganie najlepszych rezultatów produkcyjnych.

Iwona Janda-Malina

Menedżer Produktu Działu Nawozy, Agrosimex

Łączy w sobie wiedzę i praktykę rolniczą. Ukończyła Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Specjalistka w nawożeniu upraw rolniczych, zwłaszcza rzepaku, zbóż i kukurydzy. Praktykę zdobywała, prowadząc liczne doświadczenia polowe oraz współpracując na co dzień z gospodarstwami rolnymi. Doradza w zakresie odżywiania roślin oraz doboru skutecznych nawozów. Po godzinach miłośniczka kulinariów i spędzania czasu na łonie natury.

Dr inż. Robert Chrzanowski

Techniczny Manager Upraw, Agrosimex

Jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie zdobył tytuł doktora nauk rolniczych w dziedzinie agronomii. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Agronomicznego i współautor wielu cenionych publikacji naukowych, Po godzinach spędza czas z rodziną będąc zarówno pasjonatem motoryzacji i miłośnikiem biegania. Uczestnik wielu wydarzeń biegowych, w tym w biegu Wings for Life World Run.

Krzysztof Zachaj

Dyrektor Działu Nawozów, Agrosimex

Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie oraz długoletni pracownik Instytutu Nawozów Sztucznych w Puławach gdzie zdobył ogromna wiedzę w zakresie produkcji nawozów i nawożenia roślin. Od 20 lat dyrektor działu nawozów w firmie Agrosimex, to doświadczony specjalista z obszaru nawożenia roślin. Jego wieloletni staż oraz rozległa wiedza na temat dynamicznych trendów w branży nawozowej uczyniły go kluczową postacią w rozwoju oraz osiągnięciach firmy. Krzysztof jest znany ze swojej dogłębnej wiedzy na temat nawożenia roślin, zdolności do zrozumienia zróżnicowanych potrzeb rolników oraz umiejętności dostosowywania nawozów do specyficznych wymagań upraw. Jego praca w Agrosimex skupia się na analizie rynku oraz identyfikacji nowych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie nawożenia, co umożliwia wprowadzanie nowych produktów do szerokiej gamy oferty firmy. Krzysztof odgrywa kluczową rolę w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju działu nawozów w firmie. Jego zaangażowanie w badania i ciągłe monitorowanie potrzeb rolników pozwalają firmie Agrosimex oferować innowacyjne i skuteczne rozwiązania nawozowe, które odpowiadają na zmieniające się wymagania sektora rolniczego. Jego istotny wkład w rozwijanie oferty firmy w zakresie innowacyjnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów stanowi kluczowy element działalności. Krzysztof Zachaj to nie tylko dyrektor działu nawozów, ale również ceniony mentor i ekspert, który przyczynia się do postępu oraz wzrostu znaczenia branży nawozowej w Polsce. Prywatnie Krzysztof Zachaj to szczęśliwy mąż , ojciec i dziadek oraz fan starego hardrocka .

Karolina Felczak-Konarska

Dyrektor Placówki Badawczej oraz Laboratorium Fertico

To ceniona naukowiec i autorka wielu publikacji naukowych oraz artykułów poularno-naukowych, a także książki  dotyczącej analizy i badania patogenów w uprawie truskawki. Absolwentka  Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW na kierunku Ogrodnictwo.  Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Integrowanej Ochrony i Produkcji , a także Bezpieczeństwo w  użytkowaniu i Zarządzaniu Substancjami Chemicznymi.   Jej kariera jest nieodłącznie związana z dziedziną badań skierowanych dla rolnictwa i przemysłu spożywczego, a jej wkład w rozwijanie tej dziedziny jest nieoceniony.  Jako jedna z pierwszych wprowadziła badania molekularne dla diagnostyki patogenów dostępnej dla każdego plantatora. Skutecznie tym samym łączy naukę z praktyką. Nadal pozostaje czynnym wykładowcą i przekazuje swoją wiedzę praktyczną studentom kierunków rolniczych i ogrodniczych. Karolina jako dyrektor placówki badawczej Instytutu Agronomicznego Fertico, odgrywa kluczową rolę w rozwoju laboratorium i kierowaniu jego działalnością naukowo-badawczą. Jej zaangażowanie i ekspertyza w dziedzinie analiz analitycznych oraz badań fizyko-chemicznych, molekularnych i mikrobiologicznych sprawiają, że Laboratorium Fertico jest miejscem, które przyczynia się do postępu w dziedzinie nauki i technologii. Jej praca jest kluczowa dla sukcesu laboratorium i korzyści, jakie przynosi branży rolniczej, ogrodniczej i spożywczej. Prywatnie Karolina Felczak – Konarska to żona oraz spełniona mama dwóch synów. Główną pasją Karoliny poza działalnością naukową jest prowadzenie gospodarstwa sadowniczego wraz z mężem oraz gotowanie a przede wszystkim pieczenie ciast i deserów oczywiście na bazie najlepszych polskich owoców.